Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta jest mieszkaniem zalecanym przez dotychczasowych turystów. Miejsce to polecane jest dla dużej liczby osób, z uwagi na to, że może tutaj mieszkać nawet sześć osób. Apartament należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej przedstawicielami można kontaktować się przez formularz www lub telefonicznie: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Wtedy każdy może dowiedzieć się detali w temacie założonej rezerwacji.

Mieszkanie można wynająć na dłuższy czas, a jako że jest w pełni wyposażone to można tu spędzać dłuższy czas. W mieszkaniu znajdują się: telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, strefa wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, komplet kosmetyków, ręczniki, bezpłatny Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, duży taras z widokiem, jak i udostępniony jest garaż zamykany pilotem z miejscem parkingowy.

Klienci chwalą inne udogodnienia, jakie niekoniecznie znajdują się w innych apartamentach: bezpieczny parking, plac zabaw dla dzieci przy obiekcie, nocleg bezpłatny dla dzieci do 3 lat, opcja płatności kartą lub online. W miejscu takim są także przyjmowane zwierzęta, bez dodatkowych opłat. Meldować można się od godziny 15, a wymeldować się należy do godziny 12 w dniu opuszczenia lokalu. Warunki pobytu właściciele prezentują na witrynie internetowej i w razie konieczności omawiają je samodzielnie z klientami.

Można też wynegocjować warunki pobytu, co jest kolejnym walorem i motywuje do odwiedzin. Decydując się na apartament można mieć pewność, że będzie się idealnie spędzać czas wolny lub delegację. Walory zachęcające do tego, żeby zarezerwować pobyt to: nowoczesność, wygoda, kompletne wyposażenie, świetne usytuowanie, opcja wynajmowania apartamentu przez cały rok a także konkurencyjna cena.

Warto także przeczytać