Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profil chorych, którzy kierują się do specjalistów w ośrodku Sports Medic wskazuje na to, z jakimi przypadkami chirurdzy oraz ortopedzi mają w tym miejscu kontakt. Każdy przypadek medyczny jest inaczej postrzegany, nawet w zakresie jednej specjalizacji, dlatego też lekarze do każdego z pacjentów podchodzą indywidualnie. Ortopedia Wrocław przyjmuje najczęściej chorych, którzy: doznali urazu narządu ruchu, skarżą się na bóle kręgosłupa i kostno – stawowe, czują ból przy chodzeniu, mają problemy z ruchomością kończyn i stawów, zamierzają diagnozować swoje dziecko pod względem wad postawy, cierpią na osteoporozę lub reumatyzm, jak i mają zaburzenia czucia.

Dokładny cennik świadczeń wraz z danymi do rejestracji znajdują się na stronie internetowej placówki. Przyjęte są zarówno dzieci, dorośli, jak i seniorzy. Do placówki kierują się osoby z zaburzeniami ruchu, nabytymi albo wrodzonymi. Najczęściej do placówki kierują się chorzy ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa albo dużych stawów.

Mają oni często tego typu objawy jak: duża bolesność, ograniczenie ruchów, rwa kulszowa, zespoły korzeniowe aż po niedowłady kończyn. Kiedy to tylko umożliwione, realizowane jest leczenie zachowawcze. Jeśli natomiast pojawi się potrzeba zabiegu operacyjnego, to również jest wykonany w podanej placówce. Stosowane mogą być metody inwazyjne, jak i w mniejszym stopniu inwazyjne. Ortopedzi są świadomi, jak znaczące jest kompleksowe podejście do chorego. Kiedy będzie to niezbędne, skierują chorego na wizytę do specjalistów z pozostałych dyscyplin.

Wykwalifikowani specjaliści podnoszą systematycznie kwalifikacje i nie jest dla nich skomplikowane zajmowanie się skomplikowanymi pacjentami. W Sports Medic podejmowane są zabiegi chirurgiczne dotyczące chirurgii urazowej. Pozostałe części oferty to: konsultacje telefoniczne, konsultacje specjalistyczne w obrębie ortopedii sportowej, zabiegi chirurgiczne kolan, barku, ręki, stawu skokowego, stopy, badanie ultrasonograficzne narządu ruchu, kompletna diagnoza bądź wdrażanie spersonalizowanego procesu usprawniania narządu ruchu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto także przeczytać