Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Makijaż permanentny ust w London Esthetics to idealny sposób na metamorfozę ust. Każda klientka, która decyduje się na taki zabieg ma zagwarantowane pięknie prezentujące się, wypełnione i intensywnie zabarwione usta. Może w efekcie czuć się zmysłowo. Kiedy komuś będzie zależało na trwałym kolorze ust przez długi czas, to taki zabieg może to zagwarantować. Brak symetrii ust lub ulepszenie naturalnego koloru można otrzymać już po lekkim skorygowaniu. Po zabiegu kolor będzie wyjątkowo mocny, lecz po pierwszym zabiegu wskazuje się, że wyblaknie on od 40 do 60%.

W efekcie, klientki decydujące się na makijaż permanentny ust zaproszone są na nieodpłatne udostępnienie koloru po całkowitym zagojeniu, a więc po mniej więcej miesiącu. Zabieg mikropigmentacji ust jest zabiegiem mało bolesnym. Tylko niektóre panie poczują po nim niewielki dyskomfort. Specjalista medycyny estetycznej poinformuje o tym, że etap gojenia po mikropigmentacji wynosi od trzech do dziesięciu dni. Wtedy też usta mogą być wrażliwe i suche.

Mogą się one również delikatnie łuszczyć przez okres 1 tygodnia po zabiegu. Kompletny proces zagojenia oraz utrwalenia pigmentu to okres około 1 miesiąca. Fachowo wykonany zabieg pozwala osiągnąć perfekcyjny wygląd ust i podkreślić ich piękno. Nie ma znaczenia, czy pacjentce będzie zależeć na uzyskaniu pełniejszego wyglądu ust, na wyrównaniu konturu w celu zyskania symetrii – dostanie stricte to, czego się spodziewała, bo wszystkim zajmie się wykwalifikowany personel.

Metody proponowane w London Esthetics to: pełne usta, konturowanie, a także usta połączenie podkładu, cieniowania i efektu świetlnego. Oferta kolorystyczna obejmuje sporo odcieni, a w doborze najlepszego pomaga personel. Warto sprawdzać portfolio kliniki na witrynie www, aby nabrać przekonania, że właściwie będzie się w to miejsce zgłosić. W czasie pierwszej konsultacji zainteresowane osoby będą poinformowane o tych czynnościach, jakich muszą uniknąć w trakcie procesu zagojenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto także przeczytać