Kompleksowa oferta z zakresu chirurgii stomatologicznej realizowana jest w gabinecie Citistom. Zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej przeprowadzają wykwalifikowani stomatolodzy. Zwykle są to zabiegi ekstrakcji. W obrębie dyscypliny jaką jest chirurgia stomatologiczna realizowane jest także podcięcie wędzidełka, u dzieci oraz u dorosłych. Oferowane zabiegi są wykonane w znieczuleniu. To klient zadecyduje, czy ma to być znieczulenie elektroniczne lub zwykłe.

Szczegółowy spis usług stomatologicznych z jakich można skorzystać podany jest na witrynie. Pacjenci zawsze świetnie orientują się w tym, co mają do wybrania. Są pewni, że w tym gabinecie będą przyjmować specjaliści, którzy będą w stanie pomagać w ich wypadku. Nawet trudne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej nie wywołują bólu.

Chorzy wiedzą, że w gabinecie będą poddawani leczeniu w komfortowych warunkach. W trakcie pierwszej wizyty dentysta wyznaczy spersonalizowany harmonogram leczenia. Każdy przypadek będzie wyleczony. Stomatolodzy w razie konieczności konsultują się pomiędzy sobą, w obrębie pozostałych specjalności. Gabinet stomatologiczny w Katowicach, w jakim oferowana jest wszechstronna pomoc z wielu gałęzi stomatologicznych chwali się renomą.

Stomatolodzy przyjmują pacjentów w ramach: stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, profilaktyki, periodontologii oraz implantologii. Już w czasie pierwszej konsultacji pacjenci są dokładnie poinformowani o tym, jak będzie przebiegało leczenie chirurgiczne a także czego mogą oczekiwać. W przypadku pytań mogą liczyć na odpowiedzi dentystów. Można w gabinecie liczyć na kontynuowanie leczenia po usunięciu zębów. Wówczas wszczepiane są implanty. Implantoprotetyka stomatologiczna zrealizowana w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom. umożliwia uzyskanie trwałego efektu estetycznego oraz wyraźnie poprawia nadwyrężoną przez utratę zębów mechanikę narządu żucia.

Warto także przeczytać