Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Badania prenatalne przeprowadzane w nowocześnie funkcjonującej placówce medycznej w Poznaniu, a więc w Blumedica to testy rzetelne, dedykowane dla kobiet oczekujących dziecka. Zdecydować się na nie powinny szczególnie te kobiety, które są w grupach ryzyka pojawienia się wad płodu. Nieinwazyjne badanie nifty poznań z krwi nie trwa długo. Próbki są sprawdzone w innowacyjnym laboratorium, co daje gwarancję efektywnie wykonanego badania. Wykrywalność na poziomie większym aniżeli dziewięćdziesiąt dziewięć procent motywuje do jego wykonania.

Badanie to zalecane jest głównie dla kobiet: mających trzydzieści pięć lat lub więcej, z potwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie albo w rodzinie, jak i u takich, u których inne badania przesiewowe były już wykonywane w pierwszym trymestrze i podały spore ryzyko aneuploidii. NIFTY jest w stanie wykryć zaburzenia genetyczne jakie spowodowane są nadmiarem lub brakiem wiadomości genetycznych w DNA dziecka. Częstość występowania trisomii płodu jest związana z wiekiem matki.

Z tego powodu też opłaca się sugerować się takim czynnikiem. Przykładowo, niebezpieczeństwo urodzenia dziecka z zespołem Downa wzrasta stopniowo, liniowo do około 30 roku życia, a później rośnie wykładniczo. Test NIFTY to aktualnie nowoczesne badanie przesiewowe, jakie przeprowadzane jest w pierwszym trymestrze ciąży. Dostarczy istotnych informacji o dziecku. Jego przeprowadzenie minimalizuje konieczność przeprowadzania badań inwazyjnych jak na przykład amniopunkcja.

Rozwiązania, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są wszechstronne. Badanie to umożliwia wykryć szeroką gamę zaburzeń oraz wad płodu już od dziesiątego tygodnia ciąży. Jest bardzo precyzyjne, wobec czego jego wykrywalność określa się na poziomie 99%. W placówce Blumedica udostępnione są wersje: BASIC, STANDARD oraz PLUS. Odróżniają się one pomiędzy sobą obszarem wykrywanych wad.

W zależności od tego, jaka wersja jest zrobiona, na takie zaburzenia wskazuje. Opisy wersji znajdują się na stronie. Test prenatalny NIFTY ceniony jest za precyzję pomiarów a także za to, iż jest wszechstronny i nieinwazyjny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto także przeczytać