Zabiegi odmładzające przy zastosowaniu kwasu hialuronowego, oferowane w Medeste Clinic zaliczają się do efektownych, można to zobaczyć na https://www.medeste.pl/poradnik/kwas-hialuronowy/. Decydują się na nie chętnie nie tylko panie, ale też o wiele częściej panowie. Do tego typu ingerencji wlicza się na przykład Profhilo. Jest to innowacyjny preparat, jaki w składzie posiada cząsteczki kwasu hialuronowego, o dowolnej masie. Cięższe łańcuchy odnawiają rusztowanie skóry, a lekkie zapewniają odpowiednie nawilżenie i napięcie. Profhilo stymuluje produkcję włókien elastynowych oraz kolagenu, co znacząco odmładza skórę.

Zwiotczała tkanka skórna jest wymodelowana i przywrócony będzie naturalny kontur twarzy. Ponadto, rozbudzone są procesy odnowy. Co istotne, profhilo nie jest tradycyjnym wypełniaczem, lecz stymulatorem tkanek, doprowadzającym do naturalnej regeneracji skóry. Skóra po zabiegu staje się napięta, nawilżona oraz odmłodzona, wobec czego rezultaty można dostrzec natychmiast.

Klientki decydują się we wskazanej klinice na taki zabieg na przykład z tego względu. Tym bardziej, że rezultaty są długotrwałe. Nie ma potrzeby też udawać się na rekonwalescencję. Zabieg trwa około 20 minut i jest w stu procentach bezbolesny, bo wcześniej nałożona jest na twarz maść znieczulająca. Efekty mogą utrzymać się nawet do 1,5 roku. Przed zabiegiem pacjentki oraz klienci są o wszystkim powiadomieni.

Z tego powodu mają gwarancję, iż opłaca się na ten krok się decydować. Można również zapoznać się z całą ofertą zabiegów w działającej na terenie Wrocławia klinice. Są to między innymi zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego przynoszące świetne rezultaty. Usunięte są niewielkie zmarszczki, powiększona jest jędrność skóry i można optymalnie nawilżać tkankę skórną. Osocze bogatopłytkowe sprawdzi się w konfrontacji z przebarwieniami, bliznami, wypadaniem włosów oraz łysieniem.

Osocze podane jest techniką mezoterapii igłowej, z zastosowaniem cienkich igiełek, w znieczuleniu miejscowym. Z uwagi na to że osocze pozyskiwane jest z krwi pacjenta, można zabieg traktować jako naturalny.

Warto także przeczytać